Battersea (Harris Academy) Tuesday Results/Fixtures |
April 04 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Battersinaikos (Green & white) | Tractor Boiz (ORANGE) | Rhodri Harlston (Tractor Boiz (ORANGE)) | |||
Dyslexic CF | Tilburg Regents | Ben Nicholson (Tilburg Regents) | |||
London Bromyard | All Stars | Owen Sweeney (London Bromyard) | |||
NgenGen Press | Run Jerry Run | James Payne (NgenGen Press) | |||
April 11 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
London Bromyard | Tractor Boiz (ORANGE) | Rich Clayton (London Bromyard) | |||
NgenGen Press | Tilburg Regents | Andrew Vincent (NgenGen Press) | |||
Battersinaikos (Green & white) | Dyslexic CF | Dan Sandell (Dyslexic CF) | |||
Effra Warriors | All Stars | ||||
OWs | Run Jerry Run | Jerry Rees (Run Jerry Run) | |||
April 18 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
NgenGen Press | Dyslexic CF | ||||
Battersinaikos (Green & white) | London Bromyard | Rich Clayton (London Bromyard) | |||
Run Jerry Run | All Stars | Elton Tusha (All Stars) | |||
Effra Warriors | Tractor Boiz (ORANGE) | ||||
OWs | Tilburg Regents | William Miller (OWs) | |||
April 25 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Effra Warriors | London Bromyard | Rich Clayton (London Bromyard) | |||
All Stars | Tilburg Regents | Elton Tusha (All Stars) | |||
OWs | Dyslexic CF | Ben Browett (OWs) | |||
Battersinaikos (Green & white) | NgenGen Press | Henry Wiltshire (NgenGen Press) | |||
Run Jerry Run | Tractor Boiz (ORANGE) | Jerry Rees (Run Jerry Run) | |||
May 02 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
OWs | NgenGen Press | Chris Lund (NgenGen Press) | |||
Battersinaikos (Green & white) | Effra Warriors | Chris Zacharia (Battersinaikos (Green & white)) | |||
Run Jerry Run | London Bromyard | Dan Roach (Run Jerry Run) | |||
Tilburg Regents | Tractor Boiz (ORANGE) | Ben Nicholson (Tilburg Regents) | |||
All Stars | Dyslexic CF | Sam Trayford (All Stars) | |||
May 09 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Tractor Boiz (ORANGE) | Dyslexic CF | Max Heaphy (Dyslexic CF) | |||
All Stars | NgenGen Press | Harvey Austin (NgenGen Press) | |||
Battersinaikos (Green & white) | OWs | Dan Sutherland (Battersinaikos (Green & white)) | |||
Run Jerry Run | Effra Warriors | Anthony Khoury (Effra Warriors) | |||
Tilburg Regents | London Bromyard | Dan Roach (London Bromyard) | |||
May 16 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Tilburg Regents | Effra Warriors | Ben Nicholson (Tilburg Regents) | |||
All Stars | OWs | William Miller (OWs) | |||
Tractor Boiz (ORANGE) | NgenGen Press | Harley Austin (NgenGen Press) | |||
Battersinaikos (Green & white) | Run Jerry Run | Jerry Rees (Run Jerry Run) | |||
Dyslexic CF | London Bromyard | Steve Smith (London Bromyard) | |||
May 23 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Dyslexic CF | Effra Warriors | Elton Tusha (Effra Warriors) | |||
London Bromyard | NgenGen Press | Dan Roche (London Bromyard) | |||
Tilburg Regents | Run Jerry Run | Ian Taylor (Tilburg Regents) | |||
Tractor Boiz (ORANGE) | OWs | William Miller (OWs) | |||
Battersinaikos (Green & white) | All Stars | IMRAN ADDO (All Stars) | |||
May 30 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
Tractor Boiz (ORANGE) | All Stars | Elton Tusha (All Stars) | |||
London Bromyard | OWs | ||||
Battersinaikos (Green & white) | Tilburg Regents | Ben Nicholson (Tilburg Regents) | |||
Dyslexic CF | Run Jerry Run | Jerry Rees (Run Jerry Run) | |||
NgenGen Press | Effra Warriors | Andrew Vincent (NgenGen Press) | |||
June 06 | |||||
Battersea Tuesday 5-a-side | |||||
7th place play-off | |||||
Tractor Boiz (ORANGE) | Effra Warriors | ||||
3rd place play-off | |||||
All Stars | Tilburg Regents | ||||
5th place play-off | |||||
OWs | Run Jerry Run | ||||
Grand Final | |||||
London Bromyard | NgenGen Press | Charlie Martin (NgenGen Press) | |||
9th place play-off | |||||
Dyslexic CF | Battersinaikos (Green & white) | ||||